Leden.....le den :)

1. února 2012 v 15:04 | Wendulka |  Diary - Wendulka
Zkrátka leden je fuč. Ani jsme se nenadáli a už už tady máme únor. Ale mrazy z Ruska se nás drží a asi jen tak nepustí. A co já? Mám tady už asi 14 dni rozdělanou recenzi na knihu Pokání a pořád se k ní nějak nemůžu dokopat a dopsat ji. Za leden jsem přečetla celkem 5 knih, což je na mě teda celkem dost, uvidíme, jaký bude únor.

V pondělí jsem dočetla knížku Hezké vstávání. Nedávno jsem viděla i film, tak jsem si řekla, že si půjčím knížku a srovnám to, protože film se mi celkem dost líbil (jasně amerických komedií jsou miliony, ale komu to vadí :D). No tak jsem se pustila do kniíhy a měla jsem ji přečtenou raz dva. No a výsledek? Největší problém asi je, že kniha je napsaná podle scénáře k filmu, takže to dopadlo tak, že kniha vlastně měla úplně stejný děj jako film, ale nebylo to zase tak hrozné. I recenzi můžete odčekávat, ale kdoví kdy.

Momentálně jsem začala číst prvotinu Stephena Kinga s názvem Carrie a musím říct, že je to celkem dobré. Určitě si v budoucnu přečtu i jeho další knihy, protože na ně všude slyším jen samou chválu, takže něco na tom asi bude, ne? Jsem momentálně asi v půlce knihy, ale z hlavní hrdinky jde opravdu strach a rozhodně bych ji ve třídě chtít teda nechtěla.

No a jinak jsem měla zase nápad, že bych mohla psát recenze knih u různých nakladatelství. No jenomže kde je publikovat? Ráda bych tady, ale s naší návštěvností to asi nebude moc žhavé, chtělo by to minimálně desetinásobnou a jako fakt nebudu chodit po blozích a reklamovat, nto moc není můj styl. Takže uvidíme, jak to dopadne. Určitě budu informovat, ale nevidím to moc žhavě, ach jo a to studuji čeština na VŠ. Tak snad to dopadne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sčítání lidiček:)Klikni plsky:)

♥♥♥Klick♥♥♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama