About Wendulka

26. listopadu 2011 v 18:40
Kromě knížek, filmů, grafiky a mnoho dalšího má tato (snad) hodná čarodějnice, která spolu s Mini267 vlastní tyto stránky, ráda také sport (nejvíce tanec, volejbal, badminton, plavání, lyže, beach volejbal, celkem turistiku a kolo).
Miluje Harryho Pottera a byla pro něj schopna i zaklít (snad kdyby se někdo opovážil proti němu něco namítat a věří, že nikdo takový neexistuje). Její nejoblíbenější postavou je Hermiona Grangerová. Může také knihy o upírech, hlavně Twilight ságu. Nepohrdne však ani nějakým zamilovaným dívčím románkem, fantasy nebo detektivkou. Nedá dopoustit na knížky Dana Browna. Radost má také z knížky, která je obestřena záhadami a ráda si prohlíží různé encyklopedie.
Z filmů miluje Harryho Pottera (jak jinak), Twilight ságu, seriál The Vampire Diaries, Mamma Mia!, Ďábel nosí Pradu, Piráty z Karibiku, Protivný sprostý holky, filmy s Olsenkama, historické filmy a další. Z českých filmů nedá dopustit na Pelíšky a Účastníky zájezdu.
Mimoto všechno ráda plete náramky přátelství, hraje si a dovádí se psem, obecně má ráda psy. Ráda si také zajde s přáteli někam sednout, nejraději má ale čajovnu, cukrárnu a pizzerku. Nemusí moc nějaké zakouřené kluby a celkově moc pařit nechodí. Tanec ale miluje a udělala by pro něj všechno - spíš ale tančí u sebe v pokoji a vymýšlí různé pohybové kreace.
Dále ráda cestuje, nikoliv ale na koštěti, ale autem nebo autobusem. Letadlem ještě nikdy neletěla, ale chtěla by to vyzkoušet. To bude taky asi jediná příležitost, kdy se dostane do vzduchu, protože adrenalinu moc neholduje.
Z cizích zemí byla v Itálii ve 3 a ve Španělsku ve 4 letech, takže si toho moc nepamatuje. Naopak si až moc dobře pamatuje Londýn, ve kterém byla před 4 lety, Francii, tam byla pře 2 lety a Rakousko kam jezdí lyžovat.
Po Česku toho taky hodně projezdila, za všechny lze jmenovat: zámek Hluboká nad Vltavou, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Liberec, Praha, Adršpašské skály, Kutná Hora, zámek Žleby, hrad Bouzov jižní Morava a mnoho dalších...
Na druhou stranu nesnáší zlé lidi, neloajalitu, sobecké lidi, kouření, drogy a tvrdý alkohol (ovšem skleničku vína si příležitostně dá), dále pak nudu, vlasy v jídle, játra, olivi, hovězí maso, příliš slaná a kořeněná jídla.
Naopak k jídlu si ráda dá čerstvé ovoce a zeleninu, kuřecí maso, tortillu, kuskus, oříšky, kokos, občas čokoládu, müsli, různé kaše, ovesné vločky a další...
Už neví, co by dále odpověděla, takže hledá koště a odlítá...Adios ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MileyRayCyrussss [Daníísek*] MileyRayCyrussss [Daníísek*] | E-mail | Web | 26. listopadu 2011 v 19:28 | Reagovat

Ahoj..:) Přidáš mi prosím ozdoby v soutěži Datardu? Stačí kliknout na modré políčko ''Darujte ozdobu tomuhle přání''.
Byla bych ti moc vděčná.Kdyby si potřeboval/a stačí napsat..:)

ODKAZ NA PŘÁNÍ:
http://vanocni.datart.cz/daniela--rohlickova-si-preje-notebook-sony

2 Kells • TwilightSaga-Team Kells • TwilightSaga-Team | Web | 27. listopadu 2011 v 11:42 | Reagovat

Ráda spřátelím ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama