Duben 2011

Trend barevných bloků: Co o tobě která barva řekne?

30. dubna 2011 v 17:21 | Mini267 |  Vogue, Fashion, Móda
Oblečení si většinou kupuješ z toho důvodu, že se ti zkrátka líbí a sedí k tvé postavě. Ovšem většinou za tím bývá daleko víc a tím je především tvůj charakter. Ač si to neuvědomuješ, vybíráš si oblečení, které vypovídá o tvé povaze. Co o tobě řeknou barvy?
Letos frčí bloky barev - které jsou tvé nej?
"Colour blocking" je letošní trend číslo jedna. Neboj se zářivých barev a už vůbec ne jejich vzájemných kombinací. Po kterých barvách sáhneš konkrétně, záleží jen na tobě…
Barvy však nejsou jen záležitostí trendů. Dovedou odrážet také naši náladu. Jednou jsem četla, že pokud si na sebe vezmeš červenou a modrou barvu, máš nejspíš náladu pod psa. Přitom obě barvy ve skutečnosti nemají špatnou symboliku, ale v jejich spojení to náhle působí jinak.

Vášnivá červená

Červená barva je považována za barvu symbolizující lásku a vášeň. Když si ji oblékneš, dokáže povzbudit a probudit v tobě sebevědomí. Červená barva působí velmi sexy - není divu, že si bez ní většina dračic nedovede představit život. Ovšem zároveň ukrývá hrstku výbušnosti i změny nálad.Tak já teda nevím...

26. dubna 2011 v 18:39 | Wendulka |  Diary - Wendulka
Opravdu netuším, jak to se mnou bude dál.
Nechci to tady opustit, je to můj nejstarší blog a všechno (všechny začátky, spřátelené blogy, hezké i nehezké komentáře) je spojené s tímto blogem. Ale život jde dále a už mě moc nebaví přidávat různé photoshooty a kusovky a jiné. Chci přidávat blastní články a dokonce už mám založený i pár měsíců blog, kde píšu opravdu jenom své osobní články a nic nekopíruji. Možná, že chci blog, kde si sem tam jen napíšu, co se mi stalo (nestalo), co se mi líbilo (nelíbilo) a co jsem kde zažila, možná také připojím nějaké osobní rady. Ale prostě už se dále nechci řadit k těm blogům, které lidi znají třeba jen podle toho, že tady mám plno photoshootů, kusovek a různých obrázků.
Bude mi 20 a za těch pár let, co jsem si tento blog založila jsem trochu přehodnotila své ambice, cíle a tak dále...
Pokud bych tady skončila, tak bych vám určitě napsala odkaz na svůj druhý blog. Zatím budu nad tím chvíli přemýšlet.:)

Hodinky jako pomocník i módní doplněk

26. dubna 2011 v 17:19 | Wendulka |  Vogue, Fashion, Móda

Tak tu máme opět letní čas. Jsi ze změny zmatená? Hlídej si čas stylově - s hodinkami, které ti budou slušet a zároveň vystihnou tvoji osobnost. Jak vybrat ty pravé a jaké "časostroje" zrovna frčí? Inspiruj se našimi tipy.
Dámské hodinky jsou krásnou ozdobou, která vyladí celý outfit. Některé ženy mají pořádnou sbírku nejrůznějších hodinek, které mění podle aktuálního oblečení, jiné zase hledají jeden jediný typ, který jím bude přesně "ušitý" na míru. Jaké typy máš vlastně na výběr? Slečna nahlédla do nejnovějších trendů také v této oblasti.

Klasika nadevše

Klasické, nijak přehnaně ozdobené hodinky v přírodních barvách snad nikdy neomrzí. Jsou univerzální a hodit se ti budou k jakémukoliv stylu oblečení. Vybrat si můžeš z nejrůznějších tvarů ciferníků hodinek a pásků. Skvělou volbou jsou i hodinky s kovovým řemínkem ve stříbrné nebo zlaté barvě, které jsou taktéž i univerzální, měla bys je ovšem kombinovat se stejně barevnými šperky.
Naše tipy: 1. Hodinky Timex s kamínky (2490 korun), 2. Hodinky z nerezové oceli a kamínky DKNY (3390 korun), 3. Klasické hodinky s hnědým koženým páskem Accessorize (1390 korun)
Tip Slečny: Máš v plánu investovat do stylových a zároveň nadčasových hodinek, které budou tvým stálým módním doplňkem? Omrkni hodinky Guess, které jsou vždy nepřehlédnutelným šperkem.

746. kusovka

26. dubna 2011 v 17:12 | Mini267 |  Kusovky

Wholala a nový layout je na světě

25. dubna 2011 v 19:49 | Wendulka |  Designy blogu

Tak jsem ten nový layout přece jen vytvořila. Já vím, není nic moc, ale myslím, že pořád lepší než ten bánoční, který tady byl ještě asi před 10 minutami.
Jako samozřejmě jsem u něj strávila zase fůru času, místo abych dělala věci do školy (stejně je zase za chvilu Superstar :D)
Tak já frčím a piště svoje názory, budu vám vděčná :)

Chtělo by to změnu...

25. dubna 2011 v 16:39 | Wendulka |  Diary - Wendulka

Opět po hoodně dlouhé době se hlásím a všem vzkazuji, že žiju :D. Nee...to byl samozřejmě vtip :)
Vím, že tady vůbec nebývám a přidává tady jen Mini267. za což jsem ji opravdu hluboce vděčná a moc jí tímto děkuji.
A proč že tady skoro vůbec nebývám?
Jednoduše mě to tady přestalo bavit, sama nevím proč, ale na druhou stranu je mi zase líto to tady jen tak opustit a zrušit blog, když tady funguje už pěkně dlouho a je to vůbec můj první blog.
Otázkou zůstává, co s tím?
Co myslíte vy? Beru každou radu a přísám, že každou zvážím :o).
Užívejte volna a doufám, že jste dneska moc nedostaly tatarem ;)

Jo a taky už musím změnit layout, ten vánoční je hrozný, na to, že je duben teda xD. Všechno časem bude (doufám)...:)


Obleč sa ako Rihanna 2

24. dubna 2011 v 21:35 | Mini267 |  Rihanna

745. kusovka

23. dubna 2011 v 18:28 | Mini267 |  Kusovky