Červenec 2008

Pondělí 28.7.

28. července 2008 v 11:46 | wedezík |  Diary - Wendulka
Omlouvám se za ty články co jsem slibovala v sobotu a...jaksi to nevyslo:( Včera jsme se ani tady nedostalo, takže to taky nevyšlo:D Já jsem děsná že? Já se prostě do těch článků dokopat musím:) Ale nevím, kdy páč dneska jdu s kámoškama do města, takže asi taky nic.. No prostě až budu mít chvilec času tak sem určo něco dám, aby ste si taky početli. Ale fakt teď netíhám, takže budete muset počkat. Ale tento týden to snad stihnu:)
Tak se mějte všichni krásně a užívejte prázek:)

Články budou:)

26. července 2008 v 17:01 | wedezik |  Diary - Wendulka
Tak konečně jsem se dočkala toho pěkného počasí:) Ale myslím, že už to o počasí stačí..už toho bylo dost. No jinak dneska jsme uklízeli. Jejda to bylo. Nesnáším uklízení a kdo taky jo..
Dneska přibudou nějaké články do rubriky filmíky (teda doufám :)) ale jo něco bych sem dát mohla:) Ať si taky počtete něco jiného než jenom mé žvásty o počasí:)
A ještě něco bych tu mohla přidat, ale nevím co. Možná nějaké mp3 nebo..co já vím. Kdyžtak mi můžete napsat do komentíků, co bystetady chtěli mít a já vám vyhovím:) Tak zatím se mějte a články taky dneska budou. Tak pořádně prázdninujte a užívejte pěkného počasí (a už zase to počasí:(:D

Děs a hrůza..:(

25. července 2008 v 20:04 | wedezík |  Diary - Wendulka
No, jak je vidět, tak jsem to ráno trochu s tím počasím přehnala:(. Je to děs, jak je pořád tak škaredě. Člověk jenom sedí doma, nemá co dělat a nudí se. To je hrozné. Kde jsou ty slibované třicítky? Ty tropické teploty? Doufám, že se počasí snad už umoudří a prázdniny budou takové jaké mají být. Už mě to teda fakt štve. Doufám, že aspoň vy se moc nenudte:)
Tak snad už bude hezky...

Záhlaví podruhé

25. července 2008 v 15:50 | wedezik |  Diary - Wendulka
Tak jsem zase neměla co dělat, a tak jsem se rozhodla, že si udělám své vlastní záhlaví. Dalo mi to docela práci, tak doufám, že to alespoň stojí za to..
Napište kdyžtak jak se vám líbí..:)

Hillary Duff

25. července 2008 v 11:15 | wedezik |  Hilary Duff
Tak nakonec jsem se rozhodla, že vám tady dám pár fotek Hillary Duff. Doufám, že se líbí:) Časem budou další, a také další herečky, ale všechno časem..:) Jo a ještě jsem zapomněla dodat, že pokud něco budete kopčit, tak pls napište do komentářů:) Dík
Zatím vše..:)

Počasí:)

25. července 2008 v 9:55 | wedezík |  Diary - Wendulka
Jak se dívám, že už by se počasí nakonec umoudřilo? Že by už skončily ty dny, kdy se pomalu ani ven nedalo vyjít? Že by byly ty zmiňované tropy? Doufám, že se počasí umoudřilo a konečně začnou ty krásné slunné (někdy dokonce až tropické :))prázdniny, takové jaké mají být:) Tak jestli tomu tak bude (i nebude:D) tak je stejně všichni užívejte dosytosti.. A ještě nesmutněte ještě nás více jak polovina prázek čeká, tak neváhejte a užívejte:)

Pro dnešek konec

24. července 2008 v 21:35
Ufff...tak myslím, že pro dnešek už by to stačilo, abych pravdu řekla, mám toho po krk Teda řeknu vám není to žadná sranda mít blog, ale zatím mě to baví a to je hlavní ne? Tak se pro dnešek mějte a blogy forever:) Kdyby něco tak pište do komentíků. Tak ahóóóóój...:)

Motýlci

24. července 2008 v 21:13 | Wendulka |  Obrázky na TÉMA
Pár pěkných obrázků motýlků:)

New záhlaví

24. července 2008 v 21:05
Tak jsem po dlouhém brouzdání po netu našla pěkné záhlaví a dala ho sem. Doufám, že se vám alespoň trošku líbí:). Kdyžtak mi písněte do komentíků. Vím moc toho tady ještě není, ale časem budu přidávat:)Mějte se a užívejte prázky

Olsenky:)

24. července 2008 v 15:53
Móc pěkná fotečka:)
Tak tady je pár foteček:)